Pospeševanje

Braaap! Takole smo uspešno pospešili do 9. mesta v pospeševanju. Ob tem pa smo smo dosegli odlični 5. mesti izmed 16 ekip v Skid Padu in Auto Crossu! Sedaj še zadnje priprave na jutrišnjo kraljevsko disciplino, 22 kilometrski Endurance. Držite pesti za našo ekipo!

Braaap! 😃 Takole smo uspešno pospešili do 9. mesta v pospeševanju. Ob tem pa smo smo dosegli odlični 5. mesti izmed 16 ekip v Skid Padu in Auto Crossu! 💪💪 Sedaj še zadnje priprave na jutrišnjo kraljevsko disciplino, 22 kilometrski Endurance. Držite pesti za našo ekipo! 😃——————————————————————————–Braaap! 😃 We successfully won the 9th place in acceleration. At the same time we achieved excellent 5th places from 16 teams in Skid Pad and Auto Cross! 💪💪 The final preparations for tomorrow's royal discipline, a 22-kilometer Endurance, are now being finalized. Keep your fngers crossed for our team! 🙂

Objavil/a Superior Engineering – Formula student Team Ljubljana dne 19. julij 2017