Facebook

Pa to je noro! Prestopili smo magično mejo 2000. všečka na Facebook-u! Wuhuu! Naša ekipa se vam najlepše zahvaljuje za vso podporo, spodbudo in prijazne misli! Ostajamo še naprej drzni, energični, zagnani in povezani kot družina! Prav kmalu vam razkrijemo naš napredek v izdelavi letošnje dirkalne zverine, spremljajte nas še naprej! P.s.: Že komaj čakamo, da spet zanetimo vročo dirkalno kri na dirkalnih stezah kot smo jo na temle posnetku v Gyoru!
FS Hungary 2017 – Autocross

Pa to je noroo! 😀 Prestopili smo magično mejo 2000. všečka! Wuhuu! 😀 Naša ekipa se vam najlepše zahvaljuje za vso podporo, spodbudo in prijazne misli! Ostajamo še naprej drzni, energični, zagnani in povezani kot družina! Prav kmalu vam razkrijemo naš napredek v izdelavi letošnje dirkalne zverine, spremljajte nas še naprej! 😉P.s.: Že komaj čakamo, da spet zanetimo vročo dirkalno kri na dirkalnih stezah kot smo jo na temle posnetku v Gyoru! 😀—————————————————————-This is craaazy! : D We crossed the magic limit of 2000th like on our page! Wuhuu! 😀 Our team is most grateful to you for all given support, encouragement and friendly thoughts! We remain bold, energetic, driven and connected as family! We will soon reveal our progress in the development of this year's racing beast, stay tuned! 😉P.s.: We can hardly wait to get on racing tracks again and make heads turn like we did on this video in Gyor! 😀

Objavil/a Superior Engineering – Formula student Team Ljubljana dne 28. januar 2018